Výroční setkání dealerů Kia 2018

Asi jistě dobře víte, že jsem s firmou Pemm Brno uzavřela spolupráci a jsou mým hrdým partnerem. V roce 2017 jsem od nich měla zapůjčené autíčko na závody a na běžné denní ježdění pak skútr N-Max. Co za velkolepou událost jsem to navštívila??

Rok se s rokem sešel a já jsem dostala pozvání na tak obrovskou akci jako Setkání dealerů Kia. Akce se konala v Praze, takže jsem to neměla daleko. Dalo by se říci, že jsem tam skoro dojela na své lodi, zaparkovala v loděnici kousek nad Galerií Mánes, oblékla se jako Popelka do střevíčků a krásných šatů a šla si užít večer. Byla jsem pozvána na 18 hodinu a celý večerní program byl přede mnou.

 

Bylo mi nesmírnou ctí se seznámit s tolika skvělými lidmi, dealery a dokonce i generálním ředitelem či prezidentem značky Kia. Panem Milošem Soukupem jsem byla představována jako nová tvář firmy Pemm Brno. Společně se snažíme, aby firma dostala novou tvář, pracuje se na novém logu a image firmy. Je snaha předvést Pemm Brno jako cílevědomou firmu s dravostí, závodním duchem a celkovou modernizací, čehož mimo změny loga chceme společně dosáhnout i díky mému koníčku, vodnímu slalomu a sjezdu na divoké vodě.

Celý večer moderoval Aleš Valenta.  Doprovodný program pak zajistil svým humorem i známý komik Miloš Knor, kouzelník Radek Bakalář, kterému jsem dělala dobrovolnici při jeho kouzlech a celý večer hrála kapela Queenie.

Dokonce jsem byla celému sálu představena jako Martina Satková, vodní slalomářka a sjezdařka na divoké vodě a především právě nová tvář Pemm Brno. Mohu se svěřit, že jsem to nečekala a byla jsem lehce nervózní. Jsem ale ráda, že jsem mohla vodní slalom a sjezd a mé úspěchy k tomu sdílet do nové perspektivní společnosti.

 

Nesmím opomenout ani gastronomický zážitek, který se skládal ze 4 chodů. Nikdy jsem nezažila večeřet v tak elegantním duchu. Raději nebudu popisovat jednotlivé chody, protože bych mohla dostat hlad a vy, kteří jste dočetli až sem asi taktéž.

 

Závěrem bych zhodnotila tento večer jako výjimečný, úžasný, nezapomenutelný a rozhodně motivační.

Doufám, že jsem udělala dobrý dojem na všechny zúčastněné, kteří udělali velký dojem na mne.

Velké díky již zmiňované firmě Pemm Brno, všem, se kterými jsem se seznámila a potkala a taktéž značce KIA !!!!

Komentáře