Sponzoři a spolupráce

Tyto firmy mi pomáhají v mé cestě za těmi nejvyššími cíli. Jsou jako moje rodina a vím, že se na ně vždy mohu obrátit a spolehnout. 

Díky  firmě PEMM Brno mě můžete na silnicích sledovat ve voze Kia STONIC, což je perfektní autíčko do města nejen pro mladé nadšené jezdce. Mimo jiné využívám skútr Yamaha N-Max, pro rychlejší přemístění po městě a na tréninky. Nemohu si vozy vynachválit a jsem této firmě opravdu vděčná za spolupráci. Pokud Vás bude zajímat cokoliv ohledně auta či skútru, ráda se podělím o poznatky. Jsem sice holka, ale auta, motorky a skútry.....to já ráda 😉

www.pemm.cz

IN WATER WE LIVE !!!! Firmě Hiko Sport musím poděkovat obzvlášť! Podporuje mne už 5 rokem. Pokud závodník něco potřebuje, je to komfort během závodění. Já toho mám hodně a vždy se ráda obleču pořádně. Jsem velmi náročná na množství věcí na vodu. jen si to představte, když jezdím 4 různé kategorie, pokaždé alespoň 2 jízdy. S HIKO SPORT to ale zvládám perfektně a mohu se tak soustředit na závodění a né na to, jestli je mi zima, nemám něco mokré apod. Mají velký podíl na tom, kam jsem se dostala a mnohokrát děkuji, že mám od nich tak skvělé zázemí a že jsou tam tak skvělí lidé. Seznámila jsem se se závodníky z jiných zemí, kteří jsou v Hiku, se kterými bych možná jen tak kontakt nenavázala.  Neustále inovují a testují nové produkty. Pokud by jste měli otázky na jakékoliv produkty, neváhejte se na mne obrátit. Mám toho otestováno už spoustu jak na slalomové tak i na sjezdové lodě.

www.hiko.cz

4Fitness.cz je firma zaměřená na profesionální výživu pro sportovce. Jejich hlavní vizí je dělat produkty na přání zákazníkům, bez sladidel, aromat a bez „éček“, čehož si velice cením. V nabídce mimo gainery, proteiny a BCAA využívám hodně i jejich tyčinky, ovesné vločky, pudinky, palačinky a různé omelety. Více najdete na jejich webových stránkách. Já můžu jen dodat 100% spokojenost a radost ze spolupráce.

www.4fitness.cz

Můj život je jedna velká jízda a já mám nohu pořád na plynu. Jsem ráda, že můžu být pod křídly #Furtplnej, kteří si života užívají ve velkém stylu.

Přidej se k nám i ty a začni nosit #furtplnej . Mají peckový trička, kulichy, čepice, tílka, ponožky a taky  je můžeš vidět na fesťácích apod.

http://www.furtplnej.cz/

Modní značka stylového oblečení a různých doplňků. Určitě mě na závodech můžete vidět v bundách, mikinách nebo tričkách od značky Meatfly. Skvělá česká firma, která drží krok s dobou a nabízí to nejstylovější, co můžou.

www.meatfly.cz

Zdravé stravování je nezbytnou součástí našich životů Během shonu kolem školy, tréninků nebo práce je nejlepší volba krabičková strava. Tato firma poskytuje počet jídel denně na přání a opravdu hojnou pestrost. Nejrůznější druhy příloh, ryb, masa nebo i zajímavých chuťových kombinací. Všechno je jen na vás a jídlo vždy přivezou den dopředu až k vám domů. Já si vždy moc pochutnala a ačkoliv si myslím, že vařím dobře, krabičky mi chutnaly asi více.

www.zdravestravovani.cz