PEMM Brno s.r.o., partner Martiny Satkové

Taky jezdíš auťákem?? Nebo snad na skútru jako já? Je to velká pohoda, že? Firma Pemm, je brněnská firma sídlící v Bohunicích na Jihlavské 27 a pokud ji neznáš, určitě si přečti tento článek a koukni na web.Jakožto mladá slečna, která jezdí na vodě, jsem se dostala do časového presu a dojíždění na tréninky a do školy začalo být komplikovanější a hlavně o strašně moc zdlouhavější.

Však asi znáš, jaké to je ve velkém městě (ať už Praha, Brno, Olomouc). Ráno kolony, odpoledne kolony. No zkrátka hrůza.

Nebo se mi třeba stalo, že jsem se potřebovala dostat ze Slovenska do Rakouska se sestrou, se dvěma loděmi. Dokážeš si představit takovou cestu vlakem?

Stojíš na nádraží s lodí na rameni, s dalšími dvěma obrovskými taškami s oblečením a s výbavou na vodu, v druhé ruce pádlo a někde v dálce popadané další věci a krabice s jídlem, která je extrémně těžká?

Já jsem si to představila a díky bohu, že jsem našla Pemm Brno.

Začala bych tím, že mi poskytli skútr. Konkrétně Yamaha N-Max 125ccm viz http://www.yamaha-pemm.cz/produkty/dve-kola/skutry/skutry-125-ccm/x-max-125-2  .

Jsem obrovsky spokojená. Nádrž plná za 150 Kč, jezdí jako drak, připadám si na něm neskutečně hezká a hlavně už mě netrápí kolony, nemožnost se dopravit kam potřebuji apod.  Po Brně pecka a na jaře zamíří i do Prahy.

Takže problém číslo 1 (což by ten hlavní) mi pomohli vyřešit.

Ale teď zpátky k mému příběhu cesty Slovensko- Rakousko. Nebudu napínat a možná tě zklamu, že story nebude tak dobrodružná.

Dostala jsem zapůjčené vozidlo Kia Ceed´sw (určitě uvidíš na fotce). Jelo se mi krásně. Úložný prostor bylo to, co jsem potřebovala, klimatizace, tempomat, perfektní spotřeba a vlastně celkový komfort tohoto auta mne uchvátil a jízda byla požitek. Bylo mi až líto, že jsem jela domů a vracela autíčko.

Příběh o tom, jak jsem stála na nádraží, by byl asi zajímavější, ale díky Pemm jsem stihla Mistrovství světa a taky si přivezla spoustu medailí.

Dále jsem měla zapůjčený vůz Kia Optima na trénink a stěhování do Prahy. Automatická převodovka v Praze? Nejlepší vynález. Tento sporťák je mým oblíbencem a poprvé se mi D1 zdála krásná, když jsem řídila Optimu.

Pokud jsi fanda aut a znáš značku Kia nebo jsi vášnivý motorkář a Yamaha je pro tebe taky top jako pro mě, tak koukni na stránky a třeba se ti něco zalíbí. Ode mě si můžeš zapamatovat, že jejich vozy jsou špičkové!!

Takže až na tebe zatroubí nějaká sympatická slečna, asi to budu já a pojedu buď v autě Kia, nebo na svém vyšperkovaném skútru Yamaha.

No a samozřejmě že můžeme poklábosit, dát kafe a klidě můžeš zkusit i můj sport.

 

Měj se fajn J

Komentáře