Martina a 4fitness

Nevím, jestli všichni znáte tuto brněnskou firmu na výživové doplňky. Proto bych vám ji ráda trošku přiblížila, řekla vám, jaké jsou mé zkušenosti, spokojenost nebo snad i nevýhody?

S firmou spolupracuji již třetím rokem. Sídlí v Brně a na Pionýrské 3 mají hlavní kamennou prodejnu, kde si můžeš své dobroty vyzvednout i TY!

Nepotřebuji svaly velké, ale silné

Popravdě, nejsem žádná kulturistka, svalů u mě taky nenajdeš více, než je třeba (to ale neznamená, že je nemám). Jsem prostě holka, co sportuje, maká každý den, posiluje, ale nepotřebuje mít extrémně velké svaly. Mně stačí, že jsou docela silné.

I tak jsem ale tuto firmu zažádala, aby mi pomohli se zlepšit ve výkonech.

Co tedy baštím??

Začala jsem nejprve s ovesnými vločkami. Mám kaše strašně moc ráda a někdy mi ani nevadí, že to nemá žádnou chuť. Já mám prostě ráda chuť ovesných vloček. Firma 4fitness mi nabídla rovnou 3 druhy a super snídaně a svačiny byly na světě. Nápad na snídani z ovesných vloček najdete v kategorii blog (oblíbené snídaně).

Dalším produktem jsem zvolila protein. Nejsem moc typ, který má rád to mixování v sekeru, ale rozhodla jsem se do toho jít. Vyzkoušela jsem rýžový protein s příchutí čokolády a ten mi opravdu chutnal. Pokud zrovna nemám chuť na protein ve vodě (mléce), ráda si jej přimíchám do kaše, udělám sušenky, dám jej do lívanců a tím mám vlastně protein využitý opravdu hodně.

BCAA asi většina z vás znáte. Já jsem zvolila s příchutí, protože čisté mi jednoduše nechutnaly. Mám příchuť višeň a to je opravdu TOP.

Novinka jsou proteinové palačinky. Je to již namíchaná směs a stačí smíchat s vodou (mlékem) osmažit na pánvi, kam jsem ani nedávala olej, udělám si malinké palačinky, potřu tvarohem, marmeládou, arašídovým máslem nebo na co mám zrovna chuť a můžu potvrdit, že jsou výborné. Jako fakt výborné!!! Poprvé   je dokonce sourozenci snědli hned, jak jim tak moc chutnaly.

Ketofit není jen dieta

Firma 4fitness má také pod záštitou firmu KetoFit. Od nich jsem si také vzala na vyzkoušení nějaké produkty a tady vám řeknu malou recenzi. Možná si říkáš, že nabízí produkty jen na dietu. Opak je ale pravdou. Já jakožto zaneprázdněný sportovec vyhledávám svačiny. Někdy mám až takový hlad, že prostě zabrousím do obchodu a koupím si housku, tatranku nebo něco na zub. O to víc ocením, když si svačinku připravím dopředu, vím, co jím a je to zdraví prospěšné a energeticky vhodné.

Co určitě doporučím, jsou omelety. Ať už žampionová nebo sýrová s pórkem. Zkrátka během několika minut je na stole (nebo v žitném chlebu) suprová omeleta.

Další jsem vyzkoušela proteinovou krupičnou kaši. Ta je fajn také mezi tréninky nebo ráno na snídani. Já kombinuji s ovocem, hořkou čokoládou, semínky, marmeládou a udělám si to přesně tak, jak to mám ráda a hlavně rychle.

Už se těším, až vyzkouším proteinové tyčinky, které budou super do kapsy po tréninku nebo před tréninkem.

Abych tedy dala nějaké shrnutí.

Proč jsem si oblíbila 4fitness

Firma 4fitness se vyznačuje tím, že vytváří produkty bez přidaných látek. Jsou tam pouze ty potřebné. Můžeš si namíchat svůj vlastní produkt, vybrat z několika příchutí, zajišťují i dopravu a oproti jiným výrobcům jsou i levnější. Takže pokud jsi dočetl(a) článek až sem, asi tě tyto doplňky stravy zajímají a proto s klidem mohu jen a jen doporučit.

 

Měj se fajn J a budu ráda, když se mi ozveš.

 

 

 

 

 

 

Komentáře