Blog o vodě, mých koníčcích a kulinářských experimentech

Od slz k medailím

Rok jsem nic nenapsala. Ani čárku a to jsem v hlavě měla tolik myšlenek. Za rok 2018 se přihodilo tolik událostí, které by stály za zmínku, ale já jsem prostě nemohla. Nešlo to.

Čerstvé zprávy z Emirátů…díl druhý

Je na čase se podělit o další zážitky a zprávy ze soustředění v Emirátech. Máme po závodech, další den volna za námi, sluníčko svítí a kuře na kari už mi moc nechutná….

Soustředění v Emirátech…díl 1.

Ahoj všichni. I když je teprve únor a v Česku velká zima, já už pádluju na vodě a v krátkém rukávu. Zdravím ze Spojených Arabských Emirátů z Al Ain. Je to mé první soustředění v teple od dob, co jsem začala dělat kanoistiku (a to už je nějakých 11 let), takže bych se s vámi ráda podělila o zážitky a postřehy.

Zimní běžkařské soustředění v Ramsau 2018

Guten Tag.Wilkommen im Ramsau. Diese Woche ist sehr special. Czech Canoe Team ist here.   Německy umím fakt málo, a proto nebudu zbytečně zdržovat a plynule přejdu do češtiny. Týden náročného soustředění v rakouském Ramsau již skončilo a ráda bych napsala pár řádků o tom, jaké to bylo. Vždy, když píši článek ze soustředění, říkám, že...

Výroční setkání dealerů Kia 2018

Asi jistě dobře víte, že jsem s firmou Pemm Brno uzavřela spolupráci a jsou mým hrdým partnerem. V roce 2017 jsem od nich měla zapůjčené autíčko na závody a na běžné denní ježdění pak skútr N-Max. Co za velkolepou událost jsem to navštívila??

Martina a 4fitness

Nevím, jestli všichni znáte tuto brněnskou firmu na výživové doplňky. Proto bych vám ji ráda trošku přiblížila, řekla vám, jaké jsou mé zkušenosti, spokojenost nebo snad i nevýhody?

PEMM Brno s.r.o., partner Martiny Satkové

Taky jezdíš auťákem?? Nebo snad na skútru jako já? Je to velká pohoda, že? Firma Pemm, je brněnská firma sídlící v Bohunicích na Jihlavské 27 a pokud ji neznáš, určitě si přečti tento článek a koukni na web.

Závodní sezona 2017 Martiny Satkové

Závodní sezona 2017 Martiny Satkové Další sezona mé vodácké kariéry je za mnou. Když bych se měla ohlédnout, jak úspěšná byla, ráda bych to vzala popořádku.

Banana bread

Banana bread

Dobrý banán je pochoutkou snad každého. Od té doby, co jsem byla v Brazílii a trhala jsem si banány ze stromu, nemůžu dováženým přijít úplně na chuť. Jenže, to bych je pak vůbec nemohla jíst. Provedla jsem zkoušku normálních banánů a bio. Rozdíl? …

Vaření od A po Z

Vaření mě baví, ale byla to dřina. Jak už víte, tak se věnuji kanoistice na divoké vodě. Protože bydlím v Brně, kde o peřej ani divokou nezavadíte, tak hodně cestujeme. V sezóně každý týden od čtvrtka či pátku, do neděle, jsme na cestách. Svačinka z domu vystačí tak na jeden den. Asi nebude žádným překvapením, když vám...