ÚSPĚCHY

Toto jsou mé úspěchy mezinárodní

2018

SLALOM

3.místo MS Ivrea slalom C1x3 U23 ženy
13.místo MS Ivrea slalom U23 C1 ženy

SJEZD

1.místo ME Skopje sjezd classic U23 K1 ženy
2.místo ME Skopje sjezd classic U23 C1 ženy
1.místo MS Muota sjezd classic K1 ženy
1.místo MS Muota sjezd classic C1 ženy
1.místo MS Muota sjezd classic 3xK1 ženy
1.místo MS Muota sjezd classic 3x C1 ženy
2.místo MS Muota sprint K1 ženy
3.místo MS Muota sprint C1 ženy
1.místo MS Muota sprint 3xC1 ženy
1.místo SP Celje sjezd classic K1 ženy
3.místo SP Celje sjezd classic C1 ženy
2.místo SP Celje sjezd sprint C1 ženy
0
ZLATO
0
STŘÍBRO
0
BRONZ

2017

SLALOM

1.místoME U23 Hohenlimburg 3xC1ženy
4.místoME U23 Hohenlimburg C1 ženy
1.místo Danubia CUP Čuňovo U-23 C1ženy
3.místo MS U-23 Čuňovo slalom 3x C1ženy
6.místoMS U-23 Čuňovo slalom C1ženy

SJEZD

3.místo MS U-23 Murau sjezd classic K1ženy
1.místo MS U-23 Murau sjezd classic C1ženy
1.místo MS U-23 Murau sjezd classic 3xK1 ženy
1.místo MS U-23 Murau sjezd classic 3x C1 ženy
1.místo MS U-23 Murau sprint C1 ženy
4.místo MS U-23 Murau sprint K1 ženy
1.místoKrumlovský vodácký maraton K1 ženy
1.místoMS Pau 3xC1 ženy sprint
2.místoMS Pau C1 ženy
0
ZLATO
0
STŘÍBRO
0
BRONZ

2016

SLALOM

4.místo MSJ Krakow slalom C1ženy
2.místo MEJ Solkan slalom 3x C1ženy
4.místo MEJ Solkan slalom C1ženy
14.místo ME Liptovský Mikuláš slalom C1 ženy
2.místo ME Liptovský Mikuláš slalom 3xC1 ženy
8.místo SP Pau Francie slalom C1 ženy
7.místo SP Praha Troja slalom C1 ženy

SJEZD

4.místo MS Banja Luka sjezd classic K1ženy
2.místo MS Banja Luka sjezd classic C1ženy
1.místo MS Banja Luka sjezd classic 3xK1 ženy
1.místo MS Banja Luka sjezd sprint C1 ženy
6.místo MS Banja Luka sjezd sprint K1 ženy
3.místo MS Banja Luka sjezd sprint 3x K1 ženy
1.místo SP Pau Francie sjezd classic K1 ženy
1.místo SP Pau Francie sjezd classic C1 ženy
1.místo SP Pau Francie sjezd sprint C1 ženy
4.místo SP Pau Francie sjezd sprint K 1 ženy
1.místo MEJ Murau C1 ženy classic
1.místo MEJ Murau K1 ženy classic
2.místo MEJ Murau K1 ženy sprint
1.místo MEJ Murau C1 ženy sprint
1.místoMEJ Murau 3xK1 ženy classic
1.místoMEJ Murau 3xK1 ženy sprint
0
ZLATO
0
STŘÍBRO
0
BRONZ

2015

SLALOM

2.místo MSJ Brazílie slalom 3xC1 ženy
7.místo MSJ Brazílie slalom C1 ženy
4.místo MEJ Krakow slalom C1 ženy
1.místo MEJ Krakow slalom 3xC1 ženy
6.místo MEJ Krakow slalom K1 ženy
2.místo MEJ Krakow slalom 3xK1 ženy

SJEZD

1.místo MSJ USA Nantahala sjezd classic K1 ženy
1.místo MSJ USA Nantahala sjezd classic C1 ženy
1.místo MSJ USA Nantahala sjezd classic 3xK1 ženy
2.místo MSJ USA Nantahala sjezd sprint K1 ženy
1.místo MSJ USA Nantahala sjezd sprint C1 ženy
1.místo MSJ USA Nantahala sjezd sprint 3x K1 ženy
2.místo MS Vídeň sjezd sprint C1 ženy
3.místo MS Vídeň sjezd sprint K1ženy
2.místo MS Vídeň sjezd sprint 3xK1ženy
0
ZLATO
0
STŘÍBRO
0
BRONZ

2014

SLALOM

2.místo MSJ Austrálie slalom C1 ženy
1.místo MSJ Austrálie slalom 3xC1 ženy
1.místo MS-U23 Austrálie slalom 3xC1 ženy
1.místo MEJ Makedonie slalom C1 ženy
2.místo MEJ Makedonie slalom 3xC1 ženy
6.místo MS USA Deep Creek slalom C1 ženy
1.místo MS USA Deep Creek slalom 3xC1 ženy
2.místo YOG (young olympic games) China Nanjing slalom C1 ženy

SJEZD

2.místoMEJ Banja Luka sjezd classic K1ženy
1.místo MEJ Banja Luka sjezd classic C1ženy
1.místo MEJ Banja Luka sjezd sprint C1ženy
1.místo MEJ Banja Luka sjezd classic 3xK1ženy
1.místo MEJ Banja Luka sjezd sprint 3xK1ženy
1.místo MEJ Banja Luka sjezd classic 3xC1ženy
0
ZLATO
0
STŘÍBRO

2013

SJEZD

1.místo MSJ Lofer sjezd C1 ženy classic
3.místo MSJ Lofer sjezd K1 ženy classic
1.místo MSJ Lofer sjezd K1 ženy sprint
1.místo MSJ Lofer sjezd C1 ženy sprint
1.místo MSJ Lofer sjezd 3xK1 ženy sprint

SLALOM

4.místoMSJ Liptovský Mikuláš slalom C1 ženy
0
ZLATO
0
BRONZ